O NAS

O NAS

Jesteśmy polskim brokerem ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym wyspecjalizowanym w programach świadczeń pracowniczych, ubezpieczeniach OC, majątkowych oraz ubezpieczeniach specjalistycznych. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy dla największych międzynarodowych brokerów, towarzystw ubezpieczeniowych oraz dostawców usług medycznych. Wierzymy, że nasza wiedza w połączeniu z elastycznością obsługi Klientów na polskim rynku gwarantuje usługę na najwyższym poziomie.


Zarząd Polish Brokers Group

-->

WICEPREZES ZARZĄDU
BROKER UBEZPIECZENIOWY I REASEKURACYJNY

Konrad Rogalski

Ukończył Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu.
Z rynkiem ubezpieczeniowym związany od 2006 roku: TU Allianz oraz InterBroker.
Od 2010 roku w Mercer Polska Sp. z o.o. spółce Grupy Marsh&McLennan jako Manager ds. Rozwoju Biznesu.
Od 2013 roku w spółce brokerskiej GrECo JLT Polska jako Dyrektor Sprzedaży.
Od 2016 roku Wiceprezes Zarządu w Polish Brokers Group.

WICEPREZES ZARZĄDU
BROKER UBEZPIECZENIOWY

Paweł Karcz

Absolwent Politechniki Lubelskiej.
Coach EM&CC.
Manager zarządzający zespołami sprzedaży rynków korporacyjnych, produktów B2B B2B2C.
Związany m.in. z Bankiem BDK, Daewoo Corp. Kierował Departamentem Klientów Kluczowych Polkomtel oraz Kapsch.
W branży ubezpieczeniowej od 2014 w spółce brokerskiej GrECo JLT Polska jako CEO.
Od 2016 jako Prezez Zarządu w Polish Brokers Group. Od 2020 roku jako Wiceprezes Zarządu.

Nasza kadra

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum..

PBG Services Sp. z o.o.

PBG Services jest spółką specjalizującą się w organizacji i zapewnieniu prywatnej opieki medycznej oferowanej dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Jesteśmy partnerami wiodących dostawców programów medycznych w Polsce takich jak LUX MED Sp. z o.o. oraz POLMED S.A. Nasze usługi oferujemy na rynek konsumencki kanałami elektronicznymi w modelu B2C. Naszym wiodącym projektem jest MediPakiet.pl. Prowadzimy też projekty w modelu B2B2C współpracując z operatorami telekomunikacyjnymi, dystrybutorami energii oraz sieciami agencyjnymi.

Niezależny dystrubtor prywatnej opieki medyczej

MediPakiet.pl to unikatowa platforma, na której znajdą Państwo kompleksową ofertę pakietów medycznych operatora medycznego Grupy LUX MED dla osób indywidualnych oraz małych firm. Skuteczna i profesjonalna ochrona zdrowotna to jeden z najważniejszych aspektów w życiu każdego człowieka.

W MediPakiet doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego tworzymy produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Produkty MediPakiet.pl gwarantują dostęp do rozbudowanej sieci placówek Grupy LUX MED w całej Polsce, licznych konsultacji lekarzy specjalistów oraz badań, a wszystko to bez limitów, bez dopłat oraz bez ukrytych kosztów.

PBG Management Sp. z o.o.

PBG Management jest spółką konsultingową świadczącą usługi wsparcia naszych Klientów w zarządzaniu ryzykiem oraz likwidacji szkód.

W zakresie programów pracowniczych specjalizujemy się w programach emerytalno-oszczędnościowych. Wspieramy naszych Klientów w zakresie przygotowania, modyfikacji i wdrożeń Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE), Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) oraz dedykowanych programów inwestycyjnych dla zarządów i managerów.

PBG International Sp. z o.o.

PBG International – została stworzona do rozwijania obsługi Klientów międzynarodowych oraz zagranicznych. Firma aktywnie rozwija współpracę z międzynarodowymi sieciami brokerskimi.

PBG International został stworzona do aktywnego rozwijania współpracy z zagranicznymi brokerami ubezpieczeniowymi zrzeszonymi w sieciach brokerskich bądź działającymi samodzielnie. Współpraca taka polega na reprezentowaniu wspólnie przez brokera kraju pochodzenia Klienta i samego Klienta jego interesów ubezpieczeniowych przez lokalnym polskim rynkiem ubezpieczeń. W szczególności nawiązujemy współpracę z brokerami francuskimi, niemieckimi oraz skandynawskimi.

Pakiet
Medyczny online

Pakiety medyczny On-line

Sprawdź oferty grupowych pakietów pracowniczych.
Skontaktuj się indywidualnie lub wejdź na MediPakiet.pl